1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorie obchodů

Vyhledávání


Kategorie

Pojezdová kolečka

Pojezdová kolečka

Častým problémem sprchových koutů bývají drhnoucí dveře. Pokud jdou otevírat a zavírat ztuha, stává se i samotné sprchování nepříliš komfortní. Přitom je odstranění takové závady banální záležitostí, neboť stačí namontovat ke dveřím pojezdová kolečka. Díky pojezdovým kolečkům nebudete muset při manipulaci s dveřmi sprchového koutu vynakládat žádnou mimořádnou námahu, neboť do dveří na pojezdových kolečkách stačí mírně zatlačit prstem.

Vlastnosti pojezdových koleček

Hlavní předností pojezdových koleček ke sprchovému koutu je jejich vynikající kvalita, která je důležitá s ohledem na každodenní používání v mokrém prostředí. Pojezdová kolečka jsou prakticky nerozbitná a vydrží dlouhou řadu let i při méně šetrném způsobu zacházení se sprchovými dveřmi, což ocení zejména majitelé hotelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení, kde se hosté často střídají. Vedle mimořádné kvality a snadné manipulaci patří k dalším výborným vlastnostem pojezdových koleček jejich dokonalá přilnavost, nízká cena a rychlost dodávky.

Další přednosti pojezdových koleček

Ve vzorkovně naší prodejny si můžete přímo koupit nebo objednat jak horní, tak dolní kolečka, nebo i dvojkolečka, a to s ohybem i bez ohybu. Nabídka pojezdových koleček je opravdu široká a zahrnuje kolečka ve velké rozměrové škále s průměry od 22 do 28 mm. Bezproblémová je rovněž výměna pojezdových koleček, neboť je jednoduše vycvaknete, abyste mohli sprchový kout vyčistit. Dokonalá přilnavost kombinovaných materiálů zaručuje dlouhou životnost pojezdových koleček. Každý majitel sprchového kout určitě ocení preciznost zpracování i jednoduchost montáže jak pojezdových koleček, tak i celého sprchového koutu.

Kde lze pojezdová kolečka pořídit?

K přímému vyzvednutí nebo objednání jsou nejen pojezdová kolečka, ale i veškeré náhradní díly ke sprchovým koutům v prodejně a vzorkovně v Praze 4 – Nuslích, Na Zámecké 362/3. Naše prodejna pojezdových koleček se zaměřuje speciálně na tento sortiment jako jediná v ČR. Vedle volného prodeje přijímá vzorkovna prodejny i objednávky, které jsou vyřizovány velice rychle díky tomu, že veškerý sortiment je skladem. Samozřejmě vše lze vyřídit online. Bez problémů je zde možné i vrátit či vyměnit nejen pojezdová kolečka za bezvadné zboží.

Nejoblíbenější produkty sekce Koupelna

Sprchové kouty

Vodní teploměry

Sprchy a příslušenství - Parní lázně


Sanitární výrobkyKoupelnové baterie