1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorie obchodů

Vyhledávání


Kategorie

Pojezdová kolečka

Pojezdová kolečka

Častým problémem sprchových koutů bývají drhnoucí dveře. Pokud jdou otevírat a zavírat ztuha, stává se i samotné sprchování nepříliš komfortní. Přitom je odstranění takové závady banální záležitostí, neboť stačí namontovat ke dveřím pojezdová kolečka. Díky pojezdovým kolečkům nebudete muset při manipulaci s dveřmi sprchového koutu vynakládat žádnou mimořádnou námahu, neboť do dveří na pojezdových kolečkách stačí mírně zatlačit prstem.

Read more: Pojezdová kolečka

Sprchový kout a náhradní díly

náhradní díly na sprchový kout

Veškeré díly u sprchového koutu jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů. Přesto se může stát, že po čase dojde k opotřebení, rozbití, nebo prostě některý díl přestane fungovat tak, jak by měl. Je to celkem pochopitelné, neboť sprchový kout se v domácnosti používá každý den, a to mnohdy i několikrát. Ještě větší námahu musí sprchový kout a jeho jednotlivé díly snášet v ubytovacích zařízeních, kde se frekvence jeho používání ještě zvyšuje.

Read more: Sprchový kout a náhradní díly

Pojezdové kolečko do sprchového koutu

Pojezdové kolečko do sprchového koutu

Sprchový kout dnes mnohdy nahrazuje klasickou vanu, nebo bývá doplňkem k vaně. Má mnoho výhod, ale také jeden nedostatek, kterým je obtížné posouvání dveří, když po určitém čase začnou drhnout a zasekávat se, nebo s nimi nelze téměř pohnout. Znamená to snížení komfortu sprchování, který lze ovšem velice snadno obnovit. Stačí jen málo a to koupit ke dveřím u sprchového koutu pojezdová kolečka. Manipulace s dveřmi se stane překvapivě snadnou a lehkou záležitostí.

Read more: Pojezdové kolečko do sprchového koutu