1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kategorie obchodů

Vyhledávání


Kategorie

Pojezdové kolečko do sprchového koutu

Pojezdové kolečko do sprchového koutu

Sprchový kout dnes mnohdy nahrazuje klasickou vanu, nebo bývá doplňkem k vaně. Má mnoho výhod, ale také jeden nedostatek, kterým je obtížné posouvání dveří, když po určitém čase začnou drhnout a zasekávat se, nebo s nimi nelze téměř pohnout. Znamená to snížení komfortu sprchování, který lze ovšem velice snadno obnovit. Stačí jen málo a to koupit ke dveřím u sprchového koutu pojezdová kolečka. Manipulace s dveřmi se stane překvapivě snadnou a lehkou záležitostí.

Jaké mají pojezdová kolečka vlastnosti

Hlavní předností pojezdových koleček do sprchových koutů je mimořádná kvalita. Ta je důležitá kvůli vlhkému prostředí a každodennímu používání. Proto jsou pojezdová kolečka prakticky nerozbitná a díky kvalitnímu materiálu vydrží v perfektním stavu dlouhou řadu let i při každodenním používání ve vícečlenné domácnosti, v hotelu či jiném ubytovacím zařízení, kde se střídají hosté a ne každý s posuvnými dveřmi zachází zrovna šetrným způsobem. Pojezdová kolečka do sprchového koutu z našeho eshopu učiní z vašeho sprchového koutu dobře namazaný a kvalitně fungující kompaktní stroj. Nastupování i vystupování ze sprchového koutu se stane velice pohodlné, neboť k ovládání dveří nebudete potřebovat žádnou mimořádnou sílu. Stačí jemný pohyb prstem a dveře budou klouzat samy, aniž byste zaznamenali sebemenší náznak drhnutí. Dveře do sprchového koutu se díky kvalitním kolečkům pohybují dokonale hladce, nehlučně, a to téměř bez vašeho přispění.

Kde koupit kolečka do sprchového koutu

Jak k novému tak ke staršímu sprchovému koutu si můžete pořídit mimořádně kvalitní kolečka k jejich dveřím. Naše prodejna pojezdových koleček do sprchového koutu se specializuje vyloženě na tento sortiment jako jediná v ČR a nachází se v Praze 4-Nuslích, Na Zámecké 362/3. Kromě volného prodeje přijímá také objednávky prodejní vzorkovna, a to v pracovní dny do 15 hodin. Veškeré zboží je skladem, takže je odesíláno zákazníkům ještě tentýž den. Objednávky přijaté během pracovního dne po 15 hodině jsou rovněž promptně vyřízeny a zboží je zákazníkovi odesláno ihned následující den. Bezproblémové je rovněž případné vrácení či výměna zboží za bezvadné.Voda, plyn, topení

Voda, plyn, topení - Armatury

Instalatérské potřeby

Voda, plyn, topení - Kanalizace

Měření vody, plynu, topení

Dům a zahrada - TopeníTvarovky a trubky