1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Nové kolečko v nabídce

Kategorie obchodů

Vyhledávání


Kategorie

Pojezdové kolečko do sprchového koutu

Pojezdové kolečko do sprchového koutu

Sprchový kout dnes mnohdy nahrazuje klasickou vanu, nebo bývá doplňkem k vaně. Má mnoho výhod, ale také jeden nedostatek, kterým je obtížné posouvání dveří, když po určitém čase začnou drhnout a zasekávat se, nebo s nimi nelze téměř pohnout. Znamená to snížení komfortu sprchování, který lze ovšem velice snadno obnovit. Stačí jen málo a to koupit ke dveřím u sprchového koutu pojezdová kolečka. Manipulace s dveřmi se stane překvapivě snadnou a lehkou záležitostí.

Jaké mají pojezdová kolečka vlastnosti

Hlavní předností pojezdových koleček do sprchových koutů je mimořádná kvalita. Ta je důležitá kvůli vlhkému prostředí a každodennímu používání. Proto jsou pojezdová kolečka prakticky nerozbitná a díky kvalitnímu materiálu vydrží v perfektním stavu dlouhou řadu let i při každodenním používání ve vícečlenné domácnosti, v hotelu či jiném ubytovacím zařízení, kde se střídají hosté a ne každý s posuvnými dveřmi zachází zrovna šetrným způsobem. Pojezdová kolečka do sprchového koutu z našeho eshopu učiní z vašeho sprchového koutu dobře namazaný a kvalitně fungující kompaktní stroj. Nastupování i vystupování ze sprchového koutu se stane velice pohodlné, neboť k ovládání dveří nebudete potřebovat žádnou mimořádnou sílu. Stačí jemný pohyb prstem a dveře budou klouzat samy, aniž byste zaznamenali sebemenší náznak drhnutí. Dveře do sprchového koutu se díky kvalitním kolečkům pohybují dokonale hladce, nehlučně, a to téměř bez vašeho přispění.

Kde koupit kolečka do sprchového koutu

Jak k novému tak ke staršímu sprchovému koutu si můžete pořídit mimořádně kvalitní kolečka k jejich dveřím. Naše prodejna pojezdových koleček do sprchového koutu se specializuje vyloženě na tento sortiment jako jediná v ČR a nachází se v Praze 4-Nuslích, Na Zámecké 362/3. Kromě volného prodeje přijímá také objednávky prodejní vzorkovna, a to v pracovní dny do 15 hodin. Veškeré zboží je skladem, takže je odesíláno zákazníkům ještě tentýž den. Objednávky přijaté během pracovního dne po 15 hodině jsou rovněž promptně vyřízeny a zboží je zákazníkovi odesláno ihned následující den. Bezproblémové je rovněž případné vrácení či výměna zboží za bezvadné.Voda, plyn, topení

Voda, plyn, topení - Armatury

Instalatérské potřeby

Voda, plyn, topení - Kanalizace

Měření vody, plynu, topení

Dům a zahrada - TopeníTvarovky a trubky